سفرنامه های جاوید

من (مجتبی جاوید) صاحب سایت جاوید، سال هاست که رفیقی با نام «دوچرخه» دارم. از آنجایی که من، گرگ بالان دیده شده ام، تصمیم گرفته ام، سایت فروشگاهی راه اندازی کنم تا به دوستان عزیزی که قصد خرید لوازم جانبی دوچرخه دارند کمک زیادی کنم. من طی این سال ها، با انواع لوازم دوچرخه آشنا شدم و آنها را تست کردم. نتیجه آن راه اندازی فروشگاه بزرگ لوازم جانبی دوچرخه همراه سفرنامه و نکات آموزشی شده است.

تک تک محصولات معرفی شده، از فیلتر دانش و تجربیات جاوید رد شده اند. به همین دلیل اگر شما هم قصد خرید لوازم دوچرخه در نمونه های اورجینال، شرکتی و ضمانت دار هستید، قطعا با خیالی راحت میتوانید روی فروشگاه جاوید حساب کنید. 

از شمال تا جنوب همراه با من باشید

در سفر به شمال به کجا بریم؟

در سفر به شمال به کجا بریم؟ شمال ایران، با شهرهای زیبا و طبیعت همیشه سرسبزش، همواره یکی از مقصدهای ما برای سفر، گردش و تفریح است. این ...
مسیر دوچرخه سواری در ایران کجاست

بهترین مسیرهای دوچرخه سواری ایران

بهترین مسیرهای دوچرخه سواری ایران: دوچرخه سواری ورزشی دارای محبوبیت بسیار بالایی است که علاقمندان زیادی این رشته ورزشی را با اهداف مخت...

مطالب آموزشی

ما قصد داریم با انتشار مطالب آموزشی مناسب، نقشی در ترویج فرهنگ زیبای دوچرخه سواری داشته باشیم. همراه با جاوید لذت زندگی در لحظه همراه با دوچرخه را تجربه خواهید کرد.